Ücretsiz İlan Ver!

Next Level Loft Ankara'da Bir İlk

Pasifik İnşaat, Ankara’nın en hızlı gelişen aksı Söğütözü’nde başkentin ilk loft ofis projesi Next Level Loft Ofis ile iş dünyasını değiştirecek.

23 Eylül 2013

Milliyetemlak.com > Haber > Proje Haberleri

Next Level Loft Ankara'da Bir İlk
 Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezinden oluşan ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ı hayata geçiren Pasifik İnşaat, yeni projesi Next Level Loft Ofis ile iş yaşamındaki tüm sınırları kaldırarak Ankara’da yeni bir ilke imza atacak. 
 
Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ın hemen yanı başında yükselmeye başlayan Next Level Loft Ofis ile Ankara iş yaşamına yepyeni bir boyut kazandıracaklarını söyledi. Pasifik İnşaat olarak ikinci projelerinde de Ankara’ya yeni bir ilk kazandırdıkları için gururlu olduklarını ifade eden Fatih Erdoğan, “Ankara’nın ilk karma kullanım projesi Next Level sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin referans projesi olarak değerlendiriliyor. İkinci projemizde de yine fark yaratan bir işe imza atarak sektördeki yenilikçi ve öncü yapımızı, Ankara’nın ilk loft ofis projesi ile bir kez daha gösterdik” diye konuştu. 
 
Next Level Loft Ofis’in toplam 100 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirildiğini ifade eden Fatih Erdoğan, projenin 5 bin metrekarelik arsa alanı ve 40 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olduğunu söyledi. Fatih Erdoğan, Brigitte Weber Mimarlık tarafından tek blokta 28 kat olarak tasarlanan Next Level Loft Ofis’te büyüklükleri 198 ile 250 metrekare arasında değişen 70 ünitenin yer aldığını anlattı. Modern mimarisi, teknolojik altyapısı ve yaşam alanlarına derinlik ve ferahlık katan 7,40 metrelik kat yüksekliği ile Next Level Loft Ofis’in iş dünyasına farklı bir bakış getireceğini sözlerine ekleyen Fatih Erdoğan, şunları söyledi: 
 
“Next Level Loft Ofis zeminden tavana kadar olan cam uygulamaları, geniş galeri boşlukları ve doğal ışık kullanımlarıyla ofis yaşamına ferahlık katacak. Ofis sahipleri iş alanlarını hayal ettikleri gibi tasarlama imkânına sahip olacak. Next Level Loft Ofis’in en önemli özelliklerinden biri de bütün ofis cephesini saran teraslar. Odalardan teraslara açılan kapılar sayesinde ofis çalışanları gün içinde temiz hava alma şansını da yakalamış olacak. Next Level Loft Ofis’in altında bulunan üç katlı ve 6 bin metrekarelik spor merkezi ise, fitness salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol sahası ve güneşlenme terasları ile tüm Ankaralılara hizmet verecek. Profesyonel bir işletme sistemiyle yönetilecek spor merkezinin yanı sıra Next Level Loft Ofis’in altında bulunan beş cadde mağazası da farklı markaları ağırlayacak.” 
 
Next Level Loft Ofis’in mimarı Brigitte Weber ise, Next Level Loft Ofis projesinde mimari konseptin getirileri ile loftun sunduğu hacim hissini, yüksek tavan, galeri boşlukları, cephedeki geniş cam uygulamaları ve iç mekanda sağlanan optimum doğal ışık ile vurguladıklarını söyledi. Next Level Loft Ofis ile iç mekânları ihtiyaca göre tasarlama imkanı sunduklarını ifade eden Brigitte Weber, amaçlarının özel hayattaki konforu iş yaşamına taşımak olduğunu belirtti. 
 
İnşaatına Şubat 2013’te başlanan Next Level Loft Ofis, 2014 sonunda sahiplerine teslim edilecek. 
 

 

SoruCevap » Tüm sorucevap'lar »
Emlak adına danışmak istediğiniz her konu burada.Yanda gördüğünüz forma sorunuzu yazın, uzmanımız yanıtlasın.
2000 karekter kaldı

İlgili Haberler

Dönüşümde ilk imza atılıyor

Esenler'de yapılacak dünyanın en büyük kentsel dönüşümü için ilk imza atılıyor
22 Mayıs 2015

Temiz Deniz Süpürgesi ilk seferine çıktı

Temiz Deniz Süpürgesi Ağaoğlu desteği ile ilk seferine çıktı
22 Mayıs 2015

Ankara'da yeni ofis projesi

Ankara'da 'Mutlu Ofis' sloganıyla yeni bir ofis projesi hayata geçiyor
15 Mayıs 2015

Yeni bir varlık sınıfı doğuyor

AK Portföy'ün düzenlediği toplantıda 'Gayrimenkul yatırım fonları' ele alındı.
14 Mayıs 2015

Bien'den Türkiye'de bir ilk

Bien ürettiği karoyla Türkiye'de bir ilke imza attı.
11 Mayıs 2015

Kartal'da yeni bir proje yükseliyor

Kartal'da 10.205 metrekarelik bir alan üzerinde yeni bir proje yükseliyor
7 Mayıs 2015

Yaşanabilir bir şehir nasıl ortaya çıkar?

Bu yıl 14'üncüsü yapılan Forum İstanbul'da sürdürülebilir kentleşme paneli düzenlendi.
29 Nisan 2015

RE/MAX'ın ilk akıllı ofisi açıldı

Emlak zinciri RE/MAX'ın ilk akıllı gayrimenkul ofisi açıldı
24 Nisan 2015

Denizli'nin ilk modern ofis projesi

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı,Ege’nin gözdesi Denizli’ye ilk modern ofis projesini kazandırıyor: SKYCITY…
13 Nisan 2015

Emka Doğalgaz'a bir ödül daha

Emka Doğalgaz, her yıl aldığı kalite ödülleri ile başarısına başarı katmaya devam ediyor.
11 Mart 2015
Haberlerde Ara
İstediğiniz habere ulaşmak artık daha kolay!