Ücretsiz İlan Ver!

Next Level Loft Ankara'da Bir İlk

Pasifik İnşaat, Ankara’nın en hızlı gelişen aksı Söğütözü’nde başkentin ilk loft ofis projesi Next Level Loft Ofis ile iş dünyasını değiştirecek.

23 Eylül 2013

Milliyetemlak.com > Haber > Proje Haberleri

Next Level Loft Ankara'da Bir İlk
 Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezinden oluşan ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ı hayata geçiren Pasifik İnşaat, yeni projesi Next Level Loft Ofis ile iş yaşamındaki tüm sınırları kaldırarak Ankara’da yeni bir ilke imza atacak. 
 
Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ın hemen yanı başında yükselmeye başlayan Next Level Loft Ofis ile Ankara iş yaşamına yepyeni bir boyut kazandıracaklarını söyledi. Pasifik İnşaat olarak ikinci projelerinde de Ankara’ya yeni bir ilk kazandırdıkları için gururlu olduklarını ifade eden Fatih Erdoğan, “Ankara’nın ilk karma kullanım projesi Next Level sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin referans projesi olarak değerlendiriliyor. İkinci projemizde de yine fark yaratan bir işe imza atarak sektördeki yenilikçi ve öncü yapımızı, Ankara’nın ilk loft ofis projesi ile bir kez daha gösterdik” diye konuştu. 
 
Next Level Loft Ofis’in toplam 100 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirildiğini ifade eden Fatih Erdoğan, projenin 5 bin metrekarelik arsa alanı ve 40 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olduğunu söyledi. Fatih Erdoğan, Brigitte Weber Mimarlık tarafından tek blokta 28 kat olarak tasarlanan Next Level Loft Ofis’te büyüklükleri 198 ile 250 metrekare arasında değişen 70 ünitenin yer aldığını anlattı. Modern mimarisi, teknolojik altyapısı ve yaşam alanlarına derinlik ve ferahlık katan 7,40 metrelik kat yüksekliği ile Next Level Loft Ofis’in iş dünyasına farklı bir bakış getireceğini sözlerine ekleyen Fatih Erdoğan, şunları söyledi: 
 
“Next Level Loft Ofis zeminden tavana kadar olan cam uygulamaları, geniş galeri boşlukları ve doğal ışık kullanımlarıyla ofis yaşamına ferahlık katacak. Ofis sahipleri iş alanlarını hayal ettikleri gibi tasarlama imkânına sahip olacak. Next Level Loft Ofis’in en önemli özelliklerinden biri de bütün ofis cephesini saran teraslar. Odalardan teraslara açılan kapılar sayesinde ofis çalışanları gün içinde temiz hava alma şansını da yakalamış olacak. Next Level Loft Ofis’in altında bulunan üç katlı ve 6 bin metrekarelik spor merkezi ise, fitness salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol sahası ve güneşlenme terasları ile tüm Ankaralılara hizmet verecek. Profesyonel bir işletme sistemiyle yönetilecek spor merkezinin yanı sıra Next Level Loft Ofis’in altında bulunan beş cadde mağazası da farklı markaları ağırlayacak.” 
 
Next Level Loft Ofis’in mimarı Brigitte Weber ise, Next Level Loft Ofis projesinde mimari konseptin getirileri ile loftun sunduğu hacim hissini, yüksek tavan, galeri boşlukları, cephedeki geniş cam uygulamaları ve iç mekanda sağlanan optimum doğal ışık ile vurguladıklarını söyledi. Next Level Loft Ofis ile iç mekânları ihtiyaca göre tasarlama imkanı sunduklarını ifade eden Brigitte Weber, amaçlarının özel hayattaki konforu iş yaşamına taşımak olduğunu belirtti. 
 
İnşaatına Şubat 2013’te başlanan Next Level Loft Ofis, 2014 sonunda sahiplerine teslim edilecek. 
 

 

SoruCevap » Tüm sorucevap'lar »
Emlak adına danışmak istediğiniz her konu burada.Yanda gördüğünüz forma sorunuzu yazın, uzmanımız yanıtlasın.
2000 karekter kaldı

İlgili Haberler

'Standartları bir tık yukarı çekiyoruz'

SVR Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çubukçu, Business İstanbul projesi hakkında merak edilenleri anlattı.
24 Ağustos 2015

Fenerbahçe ilk arsayı aldı

Fenerbahçe "Hedef 1 milyon üye" projesi kapsamında 20 dönüm arazi satın aldı.
21 Ağustos 2015

Siyaset üstü bir konu

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kentsel dönüşümün siyaset üstü bir konu olduğunu vurguladı.
17 Ağustos 2015

Sektörde bir ilk

Kastamonu Entegre Turquality® belgesi alan ilk şirket olmaya hak kazandı.
12 Ağustos 2015

Büyük bir değer yaratabilir

Kent parkları yerel ölçekte büyük bir ekonomik değer yaratabilir.
11 Ağustos 2015

Türkiye'de bir ilk gerçekleşiyor

24 GPY şirketi Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor.
28 Temmuz 2015

'Kaçırılmayacak bir fırsat'

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, İran'ın piyasalara entegrasyonunun kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu ifade etti.
16 Temmuz 2015

Kale Boya'dan yeni bir soluk

Kale Boya Artcrete ile mekanlara yeni bir soluk getiriyor.
10 Temmuz 2015

Sektörde bir ilk

Gayrimenkul alanında sektöre özel ilk İşletme Yüksek Lisans Programı "MBA in Real Estate"in güz dönemi kayıtları başladı.
8 Temmuz 2015

Polisan'dan bir ilk

Polisan Boya Türkiye'de bir ilke imza attı
3 Temmuz 2015
Haberlerde Ara
İstediğiniz habere ulaşmak artık daha kolay!