Ligin Emlak Kralı Takımı Hangisi?

Gayrimenkul zenginliği açısından sadece Türkiye'nin değil, dünyanın önde gelen kulüplerinden biri olan takımdan dev adım

15 Haziran 2011

Yatırım Dünyası

Ligin Emlak Kralı Takımı Hangisi?

Galatasaray, yıllardır ekonomik anlamda yaşadığı sıkıntılarla gündeme geliyor. Futbolcuların maaşlarını alamaması, bankalara ödenemeyen krediler nedeniyle yaşanan sorunlar, sık sık gazetelerin manşetlerini süsledi.

Sarı-Kırmızılılar'ın finansal anlamda yaşadığı darboğaz hâlâ devam ediyor. Ancak işin bir de farklı bir boyutu var. Galatasaray sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı gayrimenkul zengini kulüplerinden biri. Sarı-Kırmızılılar, değeri milyar liraları bulunan taşınmazlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Başkan yardımcısı Adnan Öztürk, İstanbul Kartal'da yer alan Pamukspor tesislerini Galatasaray'a kazandırmak için yürüttüğü çalışmalarda sona geldi. Tesisin sahibi ve aynı zamanda Galatasaray Kongre Üyesi olan Mehmet Emin Karamehmet'in, Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu budeğerli mülkü, bedelsiz olarak Cim Bom'a devredeceği öğrenildi.

Devir işlemlerinde son aşamaya gelindiği ve önümüzdeki günlerde imzaların atılacağı belirtildi. İçinde yok yok 14 bin metrekare üzerine kurulan Pamukspor Tesisleri'nin içerisinde halı saha, yüzme havuzları, tenis kortları, basketbol salonu, fitness center, squash salonu, restoran ve bar bulunuyor. Ayrıca tesiste bir de butik otel hizmet veriyor.  

Kaynak: Fanatik

 

 

Haber Paylaş

SoruCevap »
  • SoruSiz de sorun »
     
    Merhaba,Konu belediyeden iskan alındı tapudan belgenin aslı istendi,aslını bulamadım elimde iskan müsadesinin fotokopisi var geçerli olurmu? Konu: Ana Sayfa | Soran: Savaş kongul
  • SoruSiz de sorun »
     
    Merhaba Sayın yetkili2001 yılında Noter satışı ile emlakçı ve Mütahitten aldığım Dairemin 13 yıldır Mütahitin çeşitli bahaneleri ile tapusunu alamıyordum. ve 2007 yılında tapumuzu alacağız diye daire başı 3500 tl topladılar.. ( 17 daire sahibide benim gibi madur)..kat karşılığı arsasını Mütahite veren toprak sahibi bu ay türkiye ye geldi ve...Ne yaparsanız yapın kimseye tapu filan vermem ya 2001 yılında daireyi alırken verdikleri paralarını yada 175m2 lik arsanın...65m2'ini 12 daire bölüşsün diyormuş...yani daire başı 5'er m2'e düşüyor payımıza...Ben diğer apartman sakinlerine yıllardır mütahite dava açalım diyordum..Beni dinlemediler..Şimdide 1-2 daire sahibi Avukata danışmışlar ve Avukatlar boşuna dava açmayın kazanamazsınız demişler..Ben kesinlikle müahite elimdeki noter sözleşmesi ile dava açıcam elbet. oda toprak sahibine açacaktır paralel olarak..Fakat sizede danışmak istedim Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...İyi çalışmalar teşekkürler Konu: Emlak Haberleri | Soran: Leyla Demirtaş
Tüm sorucevap'lar »
Emlak adına danışmak istediğiniz her konu burada.Yanda gördüğünüz forma sorunuzu yazın, uzmanımız yanıtlasın.
2000 karekter kaldı

İlgili Haberler

Beşiktaş TT Arena'da Oynayacak mı?

Galatasaray Kulübü, son günlerde basında yer alan TT Arena'yı Beşiktaş ile ortak kullanacağı yönündeki haberler üzerine açıklama yaptı.
30 Haziran 2011

TT Arena'nın Çatısı Uçar İddiası Asılsız mı?

TT Arena'nın çatısı uçar iddialarını ciddiyetsiz bulan stadın mimarı Yüksek Mühendis Mete Arat, açılır-kapanır çatının, altındaki taşıyıcı kontrüksiyonun hareketleriyle etkilenmiyeceğini belirtti.
6 Ekim 2011

Polat: "İnönü Stadı Çürük!"

Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, “İnönü Stadı çürük, maç oynanırken deprem olsa facia olur. Hemen yıkılması gerekir” uyarısında bulundu.
2 Aralık 2011

Bomonti Time'ı Acun ve Mourinho açtı

Bomonti TIME zengin hizmetleri ve sosyal yaşam imkanlarının yanı sıra zarif mimari dili ve ikonik tarzıyla İstanbul’un yeni simgesi olmaya aday...
24 Mayıs 2012

Metropol İstanbul'da Formula 1 Heyecanı

Ataşehir’de yükselen İstanbul Finans Merkezi projesi kapsamında yer alan Metropol İstanbul’da, 27 Mayıs Pazar günü ‘’Metropol İstanbul Grand Prix’’ heyecanı yaşandı.
29 Mayıs 2012

Samut İnşaat'tan 50 Milyon Dolarlık Yatırım

Hüseyin Samut, geçen ay İstanbul’da holding CEO’ları ile yaptığı görüşmelerin ardından Bodrum Yalıkavak’ta 50 milyon dolara otel arsası aldı.
27 Mayıs 2013

Keten Beşiktaş 240 Bin Dolar'a

Keten Beşiktaş projesi toplam 32 daire ve tek bloktan oluşan butik bir proje olacak.
11 Haziran 2013

The House Residence Metrekaresi 4500 Dolar

The House Residence Bomonti özel yaşam standartları sunan fırsatlarıyla satışta
13 Mayıs 2014

Odakule ihaleye açılıyor!

Pera'nın simgelerinden olan Odakule, yerli ve yabancı yatırımcısını arıyor
22 Eylül 2014

Tabanlıoğlu Mimarlık'a 3 ödül daha

Tabanlıoğlu Mimarlık ESAS Aeropark ile iki farklı yarışmada üç ayrı gurur yaşadı
23 Ekim 2014
Haberlerde Ara
İstediğiniz habere ulaşmak artık daha kolay!

Haberin Etiketleri